> PRACA > Gdynia

Kierownik Rozwoju Produkcji w Gdynia, Pomorskie sprżedam

Opis stanowiska: Główną odpowiedzialnością Kierownika Rozwoju Produkcji jest doskonalenie procesu produkcyjnego. Odbywa się to poprzez prowadzenie lub nadzór projektów inwestycyjno-usprawniających, często wysoko budżetowych i strategicznych dla zakładu. Kierownik rozwoju szuka proaktywnie szans na optymalizacje kosztową w obszarze produkcji. W zakresie obowiązków jest również nadzór nad komórką utrzymania ruchu oraz niewielkim zespołem technicznym. Zakres odpowiedzialności obejmuje: Prowadzenie strategicznych projektów Podnoszenie efektywności procesów produkcyjnych w zgodzie z filozofią Lean Manufacturing Zarządzanie procesem wdrażania nowych produktów (NPI) Zarządzanie działem utrzymania ruchu Nadzór nad normatywami czasowymi oraz standardowym kosztem wyrobu Budżetowanie i kontrola wydatków w ramach przydzielonego obszaru Zarządzania dokumentacją systemu ISO/IRIS Wymagania podstawowe Wykształcenie wyższe techniczne Bardzo dobra znajomość technik i narzędzi Lean Manufacturing Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym Umiejętność zarządzania projektami Płynna komunikacja w języku angielskim Otwartość na zmiany, umiejętność angażowania innych do przeprowadzania zmian w firmie Doświadczenie w przemyśle obróbki maszynowej CNC będzie dodatkowym atutem Oferujemy Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę Dużą samodzielność oraz możliwości rozwoju Bogaty pakiet socjalny i premię motywacyjną Pracę w firmie opartej na szacunku międzyludzkim i wynikom osiąganym dzięki pracy zespołowej

Detale ogłoszenia: Kierownik Rozwoju Produkcji
Sprzedawca: DELLNER COMPONENTS SP. Z O. O.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdynia